Serwis

Nasza firma wszystkim klientom zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych systemów . W razie awarii powstałej w skutek przepięć w sieciach energetycznych, wyładowań atmosferycznych, aktów sabotażu , wandalizmu lub innych mogących wystąpić zdarzeń , nasza grupa serwisantów po otrzymaniu zgłoszenia od Państwa, niezwłocznie podejmie stosowne działania w celu jak najszybszej naprawy i przywrócenia sprawności  działania systemu . Naszym klientom gwarantujemy sprzęt zastępczy na czas naprawy uszkodzonych urządzeń - posiadamy bogate zaplecze materiałowo-magazynowe na potrzeby serwisu .

Podejmujemy się również działań na systemach zewnętrznych - chętnie doradzimy w zakresie możliwości usprawnienia Państwa systemu , poprawy konfiguracji , funkcjonalności , poprawy bezpieczeństwa obiektu , możliwości rozbudowy i modernizacji układu .

Naszym atutem jest wieloletnia praktyka i obecność na rynku  - nie znikamy po zamontowaniu systemu jak to często bywa w przypadku firm jednoosobowych lub "amatorskich" z niewielkim bagażem doświadczeń zawodowych .

Jesteśmy na rynku  od  wielu lat i niesiemy pomoc naszym Klientom w trudnych sytuacjach  ( obecność od 1996 roku na rynku branży zabezpieczeń ! ) .

Zgłoś awarię on-line